TIĞLA ÖRÜLEN KIZ BEBEK ELBİSESİ YAPMAK

tigla-orulen-kiz-bebek-elbisesi-yapmak-338x415

Tığ işi kız bebek elbisesi yapmak için yine sizlere çok kolay yapılan ve anlatımlı bir çalışma paylaştım. Anlatımlı ders niteliğindeki çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere tığla örülen kız bebek elbisesi yapmak isteyenler için hem resimli örnek, hem de anlatımlı videolar paylaştım.

Tığdan yapılan elbise örneklerini hemen bu yazımın altında görebilirsiniz. Kolay yapılan birçok tığ işi kız bebek elbise takımlarını çoğu kez paylaşmıştım.

Sizde kolay bir şekilde anlatımlı dersten yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve kız bebeğiniz varsa ona güzel bir kıyafet yapmış olursunuz.

Bebeği olanlara da hediye olarak bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığdan kız bebek elbisesi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tigla-orulen-kiz-bebek-elbisesi-yapmak

 

 

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*