TIĞLA PONPON YAPMAK

tigla-ponpon-yapmak4

Tığla ponpon yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde çok güzel şirin ponpon toplar yapabileceksiniz.

Gerek çocuklarınıza oyuncak top misali bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Gerek yaptığınız örgü işlerinde ponpon olarak tığ işi ponpon çalışmasını da kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde tığla ponpon yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok kolay bir şekilde minyatür ponpon top yapmak için bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Tığ işi ponpon yapmak için hemen bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz tığla ponpon yapımı çalışmasının resimli anlatımları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*