Tişört Katlama Aparatı Nasıl Yapılır

Tişört katlama aparatı nasıl yapılır diyenler için derlediğimiz bu güzel içeriğimiz de hem resimli anlatımlar var. Hem de öğretici videolar yer alıyor. Kolay bir şekilde sizde evde hızlı hareket etmeniz gerektiğinde kolay tişört katlama yöntemini öğrenerek kısa sürede çamaşırlarınızı katlayıp dolaba veya bavula yerleştirebilirsiniz. Hep tezgahtar arkadaşlara imrenmişizdir. Hızlı katlamayı bildikleri için ve biz yapamadığımız için şaşırmışızdır. Ancak hiçte zor olmayan bu yöntem sayesinde sizde kolay tişört katlamayı başarabilirsiniz.

Çoğu kes evimizde tişörtleri katlamaya üşenebiliriz. Sizin için çok işinize gelecek ve pratik bir şekilde uygulayacağınız bir paylaşımda bulunmak istiyoruz. Evde kolay tişört katlama aparatı nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı takip edin. Bu kolay aparat ile artık tişörtlerinizi kolaylıkla katlayabileceksiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=zhvgCEIv05E

Evde bazen sorun olan çamaşırları katlama işi bu sayede çözülmüş olacak. Gerçekten yapımı oldukça kolay olan bu müthiş icat ile artık tüm çamaşırlarınızı kolaylıkla ve kısa sürede tezgahtarların katladıkları gibi satışa sunulan giysiler gibi katlayabileceksiniz.

Hayatımızı kolaylaştıran bu tür kolaylıklar bazen çok işimize yarıyor. Sitemizde buna benzer diğer çalışmaları pratik bilgiler ve püf noktalar kategorilerinde bulabilirsiniz. Yine kendin yap kategorisinde de karton ile yapılan tüm çalışmalara ulaşabilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=Izsbz6XdrTE

Sizde evde çamaşırlarınızı yani tişörtlerinizi katlamada zorlanıyorsanız yada düzgün katlayamamaktan şikayetçi iseniz? artık bu çalışmayı evinizde yaparak kolaylıkla tişörtlerinizi katlayabileceksiniz. Kolay gelsin.

evde-kolay-tisort-katlama-aparati-yapimi

evde-kolay-tisort-katlama-aparati-yapimi

Anlatım şekli bu sefer videolu.

httpss://youtu.be/mDzbd-sQ2PM

T-Shirt Falten – T-shirt pliage – T-shirt folding

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. zeki dedi ki:

    iyi güzel olmustu resimli de anlatsan

  2. Nuray dedi ki:

    Resimli anlatımını bulamadım, ancak bulunca sizin için bu başlık altından paylaşacağım. ilginize teşekkür ediyorum.