Toplam 35 Adet Hayvan Maket Şablonları 2016


Hayvan Maket Şablonu

Hayvan maketi nasıl yapılır diyen yeğenim için araştırıp bulduğum bu güzel konumuzu sizlere de sunmaktan gurur duyarım. Çok güzel maket şablonları bulunuyor. Sadece çıktı alın ve makasla kesin yapıştırın arkanıza yaslanın çalışmaları bunlar.

Maket şablonlarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel tam tamına 35 adet hayvan maketleri yapabilmenizi sağlayacak şablonlar paylaşacağım.

Hepsi birbirinden güzel olan bu güzel çalışmaları sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Toplam 35 adet hayvan maket şablonları ile beğendiğiniz hayvan figürünün kartondan maketini yapabileceksiniz.

Evinizde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, paylaşacağım hayvan maket şablonlarından dilediğinizi kolayca kullanabilirsiniz.

Önceki yazılarımda sizlere karton araba maket şablonları ve kamyon maket şablonu paylaşmıştım. Yine maket kategorisine girecek olursanız, otobüs maket şablonu ile gemi maket şablonuna da ulaşabileceksiniz.

Evinizde bu çalışmaları çocuklarınızla yapmanızı öneririm. Hem eğlenceli zaman geçirirler, hem de yaptığınız çalışma ile onlarında hayal gücü ile el işi kabiliyetleri artmış olur.

source : http://www.okuloncesihersey.net/hazir-maket-sablonlari-hayvan-2.html

animal model templates – des modèles de modèles animaux – Tiermodell-Vorlagen

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*