Toplam 35 Adet Hayvan Maket Şablonları 2016

karton-hayvan-maket-sablonlari35-737x415

Hayvan Maket Şablonu

Hayvan maketi nasıl yapılır diyen yeğenim için araştırıp bulduğum bu güzel konumuzu sizlere de sunmaktan gurur duyarım. Çok güzel maket şablonları bulunuyor. Sadece çıktı alın ve makasla kesin yapıştırın arkanıza yaslanın çalışmaları bunlar.

Maket şablonlarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel tam tamına 35 adet hayvan maketleri yapabilmenizi sağlayacak şablonlar paylaşacağım.

Hepsi birbirinden güzel olan bu güzel çalışmaları sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Toplam 35 adet hayvan maket şablonları ile beğendiğiniz hayvan figürünün kartondan maketini yapabileceksiniz.

Evinizde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, paylaşacağım hayvan maket şablonlarından dilediğinizi kolayca kullanabilirsiniz.

Önceki yazılarımda sizlere karton araba maket şablonları ve kamyon maket şablonu paylaşmıştım. Yine maket kategorisine girecek olursanız, otobüs maket şablonu ile gemi maket şablonuna da ulaşabileceksiniz.

Evinizde bu çalışmaları çocuklarınızla yapmanızı öneririm. Hem eğlenceli zaman geçirirler, hem de yaptığınız çalışma ile onlarında hayal gücü ile el işi kabiliyetleri artmış olur.

source : http://www.okuloncesihersey.net/hazir-maket-sablonlari-hayvan-2.html

animal model templates – des modèles de modèles animaux – Tiermodell-Vorlagen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*