Trabzon İğne Oyası Modelleri Resimli

Trabzon İğne Oyası Modelleri Resimli

Bir önceki yazımızda iğne oyası modellerini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere Trabzon iğne oyası modellerini sunacağız. Yine farklı paylaşımlarla her gün sizlere yeni iğne oyası modellerini paylaşmaya da devam edeceğiz.

En güzel Trabzon iğne oyası modellerini altta örnekleriyle birlikte paylaştım. Yine yazının en sonunda Trabzon iğne oyası yapımını detaylı anlatan anlatımlı ders niteliğindeki çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Eğer sizde iğne oyası çalışmaları ile ilgileniyorsanız sitemizde yer alan iğne oyası kategorisine mutlaka göz atmanızı öneririm.

Trabzon iğne oyası örneklerini de yine iğne oyası bölümünde fazla fazla paylaştığımı hatırlıyorum. Bu içerikten sonra yazının sonundaki benzer yazılar bölümünde karşınıza çıkacak iğne oyası örneklerine göz atabilirsiniz.

Şimdi sizleri Trabzon iğne oyası modellerinin resimli örnekleri ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Bu konumuzda sizlere Trabzon iğne oyası modellerini resimleriyle paylaştık. Yorum yazmayı unutmayın.

httpss://www.youtube.com/watch?v=T2hkAClXMLo

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=dQfvITQlEKs

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=hj5LUQePPcs

Üstte resimleri bulunan Trabzon iğne oyası örneklerinin yine anlatımlı videolarına bakarak nasıl yapıldıklarını da öğrenebilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak iğne oyası örneklerini ve evde kolay iğne oyası yapmak isteyenler için anlatımlı dersleri sürekli paylaşmaya çalışıyorum. Eğer sizde iğne oyası çalışmaları yapıyorsanız bize httpss://www.facebook.com/makalepark adresi üzerinden gönderebilirsiniz. İğne oyası modellerini bizimle paylaşırsanız seviniriz. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. aytil dedi ki:

  Ben çok beğendim ama annem tülbentler için iğne oyasi istiyor rica ederim lutfen bir kaç tülbentler içinde iğne oyasi yaparmisiniz

 2. Nuray dedi ki:

  aytil, biz sadece tanıtıyoruz. bu tür çalışmalar maalesef yapmıyoruz. ancak yapanlar varsa sizin yorumunuza cevap yazacaktır. ilginize teşekkürler, annenize selamlar ve saygılar.

 3. Hatice dedi ki:

  Yapiyorum cnm

 4. Nuray dedi ki:

  kolay gelsin o halde hatice hanımcım :)