TRAKTÖR JANTINDAN BAHÇEYE ATEŞ ÇUKURU YAPMAK


Traktör jantından bahçeye ateş çukuru yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede evinizin bahçesi için yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce traktör lastiğinden havuz yapmak veya süs havuzu yapmak için paylaştığım benzer çalışmalara benziyor.

Bu güzel çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Janttan ateş çukuru yaparak bahçede ateş etrafında oturakları da koyduğunuzda misafirlerinizi yaz akşamlarında bahçede ağırlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi sizde jantı havuz veya ateş çukuruna dönüştürebilirsiniz.

Traktör jantından bahçeye ateş çukuru yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma detaylı olarak karşınıza çıkıyor. İnceledikten sonra nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede bahçenize dekoratif amaçlı olarak da yapabilirsiniz.

Dekoratif süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabileceğiniz gibi anlatımlı çalışmalar sayesinde nasıl yapıldıklarını da kısa sürede öğrenebileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

traktor-jantindan-bahceye-ates-cukuru-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*