TREN YOLU ÖRNEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Evde farklı örgü teknikleri veya modelleri deneyen bayanlar için bu yazımda tren yolu örneği örgü modeli yapmak için anlatımlı güzel bir video paylaştım. Sizde aşamalarını öğrendikten sonra bu güzel örgü örneğini kolaylıkla yapmayı öğrenebilirsiniz.

Farklı örgü örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Tren yolu örneği yapmak isteyenler için sanırım benzer örnekleri daha önceden ” örgü işleri ” kategorisinde paylaşmıştım.

Bu yazımın da altında karşınıza benzer örgü örneklerinin yapılışını gösteren anlatımlı resim ve videolar çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay tren yolu örneği örgü modeli yapmak için anlatımlı video yabancı dilde anlatılmış.

Ancak izleyerek aşamalarını öğreneceğinizi düşünüyorum. Türkçe videosunu bulur bulmaz yine sitemize bu başlığa ekleyeceğim. Şimdi sizleri anlatımlı tren yolu örneği yapmak için video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sisle-tren-yolu-ornegi-nasil-orulur-videosu

source : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TREN YOLU ÖRNEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK için yorumda bulun

    TREN YOLU ÖRNEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TREN YOLU ÖRNEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.