Tül Çoraptan Işıklı Çiçek Yapılışı Resimli Videolu


Harika bir ev süsü veya aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir çalışmayı paylaşmak istiyoruz. Tül çoraplarınızı kullanarak çiçekler yapacaksınız. Ancak bu çiçekler normal yapay çiçeklerden farkı ışıklı olması…

Çılgın çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tül çoraptan ışıklı çiçek yapmak isteyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tül çoraptan ışık projesinin detaylı anlatımı her resimde adım adım aktarılmış. Yapmanız gereken tül çorap kullanarak ışıklı güzel bir yapay çiçek yapmak.

Bu güzel çalışmayı yaparak evinizde güzel bir dekoratif süs sahibi olabilirsiniz. Tül çoraptan ışıklı çiçek yaparak para da kazanabilirsiniz. Bu çalışmayı yapmak oldukça kolay gözüküyor. Resimli anlatımda tüm detaylar mevcut. Tül çoraptan yapay çiçek yapmak için altta paylaştığım çalışmayı takip edebilirsiniz.

Tül çoraptan ışıklı yapay çiçek yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • tül çorap.
  • iğne ip.
  • ışık tesisatı.
  • tel. ve kesme aleti.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri temin ettikten sonra aşağıda paylaştığım resimli anlatıma göre tül çoraptan yapay çiçek yapmak için adımları takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yazımın sonunda sizlere videolu anlatımlar da paylaştım. Bu anlatımlı videolar sayesinde de yapılışını daha iyi öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

maquillage éclairé de fleurs de chaussettes – beleuchtete Make-up von Blumen aus Socken – lighted makeup of flowers from socks

Resimli anlatımların aksine anlatımlı videolardan da yararlanmayı unutmayın. Bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Işıklı yapay çiçek çalışmalarına benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde bulabilirsiniz.

İlerleyen günlerde değişik çalışmaları yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Tül çoraptan ışıklı çiçek yapmak için farklı çalışmalar bu yazımın sonunda benzer yazılar bölümünde karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*