TÜL VE TEL İLE LALE YAPILIŞI VE VİDEOSU


Tülle telden lale nasıl yapılır

Tül ve tel ile lale yapılışı ve videosuna ek olarak bu yazıyı biraz güncelledim. Tül ve telle yapılan çiçek çalışmalarını araştırarak alta galeri şeklinde ekledim. İşinize yarayacağını düşünüyorum.

tel-ve-tul-ile-cicek-yapimi

Evde canınız sıkılıyorsa, bu yazımız tam size göre… Neden mi? çünkü çok güzel ve basit malzemelerden çiçek yapacağız.

Tül ve tel ile lale yapılışını anlatan videoyu izledikten sonra sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde sık sık paylaşmaya çalışıyorum.

Kendin yap kategorisinde bu çalışmalara benzer birçok çalışmayı bulabilirsiniz. Yine bu yazının en altındaki bağlantılarda da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Tel ve tül çorap kumaşı kullanarak el yapımı lale çiçeği yapabilirsiniz. Aşağıda sizin için paylaştığımız videoyu sonuna kadar izleyebilir ve sizde kendi kendinize tül çorapla nasıl çiçek yapılır ? bunu öğrenebilirsiniz.

Eğer ince tül çorabınız yoksa, manifaturacı dükkanlarından kolaylıkla bulabilir veya eski kaçan tül ince çoraplar kullanabilirsiniz.

Videoyu izledikten sonra basit malzemeler ile sizde ister evinize güzel obje hazırlamış olabilirsiniz. İsterseniz de bunu sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. Evde tül çiçek yapmak için anlatımlı video ise aşağıdadır.

Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebileceğiniz gibi satıp güzel de paralar kazanan ev hanımları tanıyorum. Sizde öğrenip, ister hobi amaçlı yapabilirsiniz. Dilerseniz de sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı emek harcadığınız bu güzel süs çalışmalarını takdim edebilirsiniz.

Telle tülden lale yapımı

Bu çalışmayı yapabildiyseniz, sosyal medya adresinizde duvarınıza paylaşıp, bize iletişim kısmından gönderebilirsiniz. Böylece bu çalışmanızı sitemizde sizin isminizle paylaşırız.

Tüll Blumen – tulle flowers – fleurs de tulle

kaynak : https://www.pinterest.de/

1 Comment on TÜL VE TEL İLE LALE YAPILIŞI VE VİDEOSU

  1. basit malzemelerden ne güzel şeyler yapılıyor görüyorsunuz dimi… işte bu pratik bilgiler ile sizlerde evlerinizi harika objelerle ve süslerle dizayn edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*