TÜLDEN TOKA MODELLERİ

Tülden toka yapmak isteyenler için mini bir eğitim bölümü hazırladık. Altta örnek resimler ve nasıl yapılacağını anlatan videoyu izledikten sonra sizde evde kolayca tül toka örnekleri yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar.

Yapılışı kolay olan tül parçalarını kıvırıp, birleştirip, daha sonra tutturarak yapılan tokaları kıyafetlerinizle kombin yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Tül malzemesi hemen hemen her şey yapılabilen bir malzemedir.

 

 

Tülle toka yapılışını öğrenerek bu işi paraya da dökebilirsiniz. Değişik tül toka modelleri yapıp satarak muhteşem paralar da kazanabilirsiniz. Hatta eskiden nikah şekeri sarma bakımından tercih edilen bir işti. Hatta birçok kişi evine ekmek götürdü bu işten diyebiliriz.

Tülle takı yapımı çalışmalarını sitemizde birkaç kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde harika çalışmalar yapabilirsiniz hanımlar. Tülden toka modelleri yaparak evinizi güzelleştirmede de kullanabilirsiniz hanımlar. Değişik fikirler ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TÜLDEN TOKA MODELLERİ için yorumda bulun

    TÜLDEN TOKA MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TÜLDEN TOKA MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.