TÜLDEN TOKA YAPMAK


Tülle toka nasıl yapılır

Evinizde artık tül parçaları varsa değerlendirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde tülden toka yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Nasıl yapıldığı tam detaylı anlatılmıyor ancak, nasıl yapacağınızı kavrayacağınızı düşünüyorum. Bunu geliştirip tülden ponpon toka yapımını da öğrenebilirsiniz.

Evinde tül diktiren ev hanımlarında mutlaka tül parçaları kalmıştır. Yada yeni tül taktıranların evinde de eski tül parçaları mutlaka duruyordur. İşte tül parçasından toka yapmak için bu yazımdaki çalışmayı kullanabilirsiniz.

Daha önce artık kumaştan toka yapmak veya keçeden toka yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Fakat sanırım tülden toka yapmak için herhangi bir benzer çalışma paylaşmamıştım.

Eğer varsa da zaten bu yazımın hemen altında çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde kolay artık tülden toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Evde kolayca sizde bu işi öğrenerek tülden toka modelleri yapabilirsiniz hanımlar. Yapımı zor değil. Sadece biraz zamana ihtiyacınız var. El beceriniz de varsa kolayca bu güzel çalışmayı izlediğiniz videodan kaparak, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Tül malzemesi aslında satılıyor. Yada evinizde illaki eski tül parçası veya buna benzer şeyler vardır. Onları da değerlendirmek amacıyla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Tül toka yapılışıyla alakalı çalışmaların eğitimini daha önce de sizlere resimli anlatım ve videolu anlatım şeklinde sunduğumuzu hatırlıyorum. Alttan o paylaşımlara ulaşabileceğinizi görebilirsiniz. Kolayca öğrenip, sizde tül toka örnekleri yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*