TÜLLÜ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK

tullu-kumastan-kelebek-toka-yapmak-600x415

Tüllü kumaştan kelebek toka yapmak için bulduğum bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde denemelisiniz. Evde artık kumaştan veya tül kumaştan kelebek şeklinde tokalar yapabilirsiniz.

Çocuklarınıza yapacağınız bu güzel kelebek tokalar sayesinde hem onları elbiselerinin üstünde duracak harika bir takıya sahip olmalarını sağlayacaksınız. Hem de bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Tül kumaştan kelebek toka yapmak için paylaştığım çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Kısa sürede sizde aynısını yapabilir ve değişik takı sahibi olabilirsiniz.

Kelebek şeklinde toka yapmak için sitemizde buna benzer birçok çalışmayı takı kategorisinde paylaşmıştım. Adım adım nasıl yapacağınızı belirten resimli anlatım sayesinde sizde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri tül kumaştan kelebek toka yapımının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tullu-kumastan-kelebek-toka-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*