TUNUS İŞİ BEBEK YELEĞİ KOLAY NASIL YAPILIR?

tunus-isinden-bebek-yelegi

Tunus işi bebek yelek modeli

Tunus işinden çok güzel bir bebek yeleği yapımında bir aradayız. Canım anne platformunun hazırladığı ve sunduğu bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Sizlerde beğenecek ve yapmak isteyeceksiniz. Şiş işi bebek yeleği modeli hem görünüm bakımından güzel. Hem de çocuklara çok yakışacak örneklere sahip.

Tunus işinden yelek yapımıyla alakalı benzer çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Takipçilerimiz hatırlayacaktır. Tunus işi bebek tulumu yapımı ve benzer yelek modelleri ile ilgili çalışmalara yer vermiştik. Hatta alttan karşınıza benzer yazılar bölümünden çıkacaktır. Mutlaka incelemenizi isterim. Bu model de yine kışın kullanılacak veya yeni doğan bebek için yapılacak yelek örneği yer alıyor.

tunus-isinden-bebek-yelegi

Tunus işi bebekler için yelekler yapmayı seviyorsanız? bu modeli de kavradıktan sonra hemen yapmak için kolları sıvayacaksınız hanımlar. Yapımı kolay olan çalışmayı ister tek renk ister çift renk olarak yapabilirsiniz. Örnekte ise iki renk uygulanmış. Mavi ve beyaz renkler tercih edilmiş.

Ben sarı ile beyaz rengi tercih ederek yapmayı uygun görüyorum. Altta yer alan videoyu izleyerek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilir ve yakınlarda bebeği olanlara sürpriz bebek yelekleri hazırlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Bebek yelekleri olarak genelde örgüleri şişle yapılan örnekleri sitemizde paylaşıyorduk. Bu sefer Tunus işi bebek battaniyesi yerine Tunus işi bebek yelek modeli yapımına yer verelim dedik.

Tunus işinden bebek yeleği yapımı

Anlatımlı modeli kavrayıp hemen yapmaya başladıktan sonra sanıyorum 1/2 günde bitirebileceğiniz bir model. İlmek sayısı, ölçüsü veya nasıl bir şey yapacağınızı anlatıcı hanım videosunda sunuyor. İzlemenizi öneriyorum.

Tunus işinden yapılan modeller her zaman merak uyandırmıştır. Görünümü öbek öbek mısır patlağı gibi duruyor. Bittiğinde sizinki de yine böyle gözükecek. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*