TÜRKÇE ANLATIMLI ŞEMSİYE ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK


Evde şemsiye örgü modeli yapmak isteyen ev hanımları için bulduğum bu güzel çalışmaya benzer birçok örgü modelinin yapımını daha önce de paylaşmıştım.

Türkçe anlatımlı bir şekilde videodan yararlanarak sizde evde şiş örgüsü şemsiye örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Türkçe anlatımlı şemsiye örgü örneğine benzer diğer örgü örneklerini sitemizde yer alan örgü işleri bölümünden bulabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır dediğiniz birçok örgü örneğinin detaylı anlatımını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm çalışmaların anlatımlı ve örnek resimli bir şekilde araştırmasını yapıp sizlerin önüne getiriyorum.

Hemen bu yazının altında da benzer örgü işleri veya şişle yapılan örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı anlatıma sahip örgü örneklerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri video anlatımlı şemsiye örgü örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

turkce-anlatimli-semsiye-orgu-modeli-yapmak

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*