TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU SARMAŞIK ÖRNEĞİ YAPMAK

ajurlu-orgu-sis-videosu-turkce

Türkçe anlatımlı ajurlu sarmaşık örneği yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir örnek ve anlatımlı video paylaştım. Aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Türkçe anlatımlı olması sayesinde takıldığınız bir yerde anlatımı durdurup, tekrar baştan dinleyebilirsiniz. Daha önce de benzerlerini paylaştığım örnek çalışmalarda yabancı dil olduğu için yapması zor oluyordu.

Ancak ajurlu sarmaşık örneği yapmak isteyenler için paylaştığım çalışmadaki anlatım Türkçe ve hem de kolay anlatım özelliği içeriyor. Benzer örgü örneklerini hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü örnekleri bölümünde daha değişik birçok örgünün anlatımlı tarifini video ve resimler şeklinde paylaşmıştım.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabilmenize yardımcı olacak Türkçe videolu ajurlu sarmaşık örneği çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ajurlu-orgu-sis-videosu-turkce

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*