TURKUAZ MAVİSİYLE TIRNAK SÜSLEME ANLATIMLI

Tırnak süsleme çalışmaları son zamanlarda bir çılgınlık haline geldi. Bu yazımda paylaştığım çalışma da işte o çılgınlıklardan birisidir. Anlatımlı bir şekilde adımlar resimlerde belirtilmiş.

Turkuaz mavisiyle tırnak süsleme çalışması yapmak isteyenler veya evde kolay tırnak süsleme çalışmaları arayanlar için bu güzel çalışmayı öneriyorum. Evde sizde tırnaklarınızı süsleyip, etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Bu tür tırnak süsleme örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Tırnak süsleme sanatı yani nail çalışmalarını uzun zamandır araştırıyordum. Benzerlerini bulup daha önce de paylaşmıştım.

Resimli anlatımda süslemeyi nasıl yapacağınız kare kare gösterilmiş. Malzemeleri ve renk seçimini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Evde tırnak süsleme çalışması için bu yazımın altında çıkan benzer çalışmalara da mutlaka göz atın. Şimdi sizleri mavi tırnak süsleme çalışmasının örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

turkuaz-mavisiyle-tirnak-susleme-anlatimli

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TURKUAZ MAVİSİYLE TIRNAK SÜSLEME ANLATIMLI için yorumda bulun

    TURKUAZ MAVİSİYLE TIRNAK SÜSLEME ANLATIMLI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TURKUAZ MAVİSİYLE TIRNAK SÜSLEME ANLATIMLI için ilk yorumu yapabilirsin.