Tütü Yapılışı Resimli Anlatım


Tütü nasıl yapılır

Kız çocuğunuz varsa bu tütü etek modelini kesinlikle sizden isteyecektir. Çünkü okulda veya onların kendilerince düzenlenen partilerinde onları mutlu eden bir kıyafet türüdür diyebiliriz. Hatta bazı kız çocukları kendisini prenses gibi dahi hissetmektedir. Kız çocuklarınızı mutlu etmek isterseniz? onlara bebek alın. Birde tütü etek yapın.

Kolay tütü yapımı çalışmasında öncelikle tül malzemesine ihtiyacınız olacak. Değişik renklerde veya bir rengin birkaç tonunu alarak da harika tütü kıyafet modelleri yapabilirsiniz. Tütü etek modeli olarak daha önce de sitemizde benzer çalışmaları paylaşmıştık.

Kız çocuklarına tütü etek yapımı çalışmasında fazla detay yer almasa da bu tür etek yapımı çalışmalarından anlayan arkadaşlarınız varsa veya az çok anlıyorsanız hemen yapmaya başlayabilirsiniz aslında.

Tütü etek modeli nasıl yapılır demeyin, altta detaylarının önemli noktalarının yer aldığı aşamalı resimli anlatım yer alıyor. Bakın ve hayal edip hemen yapmaya başlayın. Kız çocuklarını mutlu etmenin kolay yolu.

Birde çıtayı tütü kumaşla kaplayıp, onlara sihirli değnek hazırlayın. Bakın nasıl mutlu olacaklar. Kolay gelsin arkadaşlar.

kolay-tutu-yapimi-resimli-anlatim
Tütü Yapılışı Resimli Anlatım

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*