Tütü Yapılışı Resimli Anlatım

Tütü nasıl yapılır

Kız çocuğunuz varsa bu tütü etek modelini kesinlikle sizden isteyecektir. Çünkü okulda veya onların kendilerince düzenlenen partilerinde onları mutlu eden bir kıyafet türüdür diyebiliriz. Hatta bazı kız çocukları kendisini prenses gibi dahi hissetmektedir. Kız çocuklarınızı mutlu etmek isterseniz? onlara bebek alın. Birde tütü etek yapın.

Kolay tütü yapımı çalışmasında öncelikle tül malzemesine ihtiyacınız olacak. Değişik renklerde veya bir rengin birkaç tonunu alarak da harika tütü kıyafet modelleri yapabilirsiniz. Tütü etek modeli olarak daha önce de sitemizde benzer çalışmaları paylaşmıştık.

Kız çocuklarına tütü etek yapımı çalışmasında fazla detay yer almasa da bu tür etek yapımı çalışmalarından anlayan arkadaşlarınız varsa veya az çok anlıyorsanız hemen yapmaya başlayabilirsiniz aslında.

Tütü etek modeli nasıl yapılır demeyin, altta detaylarının önemli noktalarının yer aldığı aşamalı resimli anlatım yer alıyor. Bakın ve hayal edip hemen yapmaya başlayın. Kız çocuklarını mutlu etmenin kolay yolu.

Birde çıtayı tütü kumaşla kaplayıp, onlara sihirli değnek hazırlayın. Bakın nasıl mutlu olacaklar. Kolay gelsin arkadaşlar.

kolay-tutu-yapimi-resimli-anlatim

Tütü Yapılışı Resimli Anlatım

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tütü Yapılışı Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Tütü Yapılışı Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tütü Yapılışı Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.