Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi Yapılışı


Tuvalet Kağıdı Rulosundan Paket Yap

Tuvalet kağıdı rulolarınızı atmayın. Onları geri dönüşüm olarak harika hediye paketlerine dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bitmiş tuvalet kağıtlarınızın rulolarından hediye paketleri yapabilirsiniz. Evde karton rulodan hediye paketi yapmak için birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

Daha önce de kartondan paket nasıl yapılır şeklinde şablonlar ve anlatımlar paylaşmıştık. Hemen bu içeriğin altından zaten onlarda karşınıza çıkacak. İnceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Adım adım karton rulodan sürpriz paket yapımıyla alakalı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Basit ve etkili bir hediye paketi olduklarını söyleyebilirim. Herkesin beğeneceğini ve gönderi yaptığınız kişilerin memnun kalacağını da eklemek isterim. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*