TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK

Daha önceki yazımda da olduğu gibi tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Küçük ve basit çalışmalar olsa da biraz emek vermek gerekiyor. Zor olmayan işleri genelde bulmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım örnekte resimli anlatım olarak tüm detaylar verilmemiş. Ancak tuvalet kağıdından minyatür adam yapmak isteyen olursa diye paylaşmak istedim. Yine de fikir oluşturacağını düşünüyorum.

Bu tür süslemeler ile çocuklarınızın odasını oldukça güzel bir hale dönüştürebilir ve süsleyebilirsiniz. Pahalı oyuncaklar almak yerine evdeki bu tür malzemelerle kolaylıkla ve masrafsız çok güzel eğlencelik oyuncaklar yapabilirsiniz.

Sitemizde bu tür fikirleri oldukça fazla paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri tuvalet kağıdı rulosundan minyatür adam yapmak için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tuvalet-kagidi-rulosundan-minyatur-adam-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK için yorumda bulun

    TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.