Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

Minyatür çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda ise yine farklı bir minyatür çalışması paylaşacağım. Tuvalet kağıdı rulosundan minyatür koltuk yapılışının anlatımlı resimlerinden yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Sitemizde kağıt karton kategorisinde ve kendin yap kategorilerinde birbirinden farklı tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda yer alan bağlantılardan da tuvalet kağıdı rulosu ile yapılan benzer çalışmalar belirecektir. İlgili bağlantılara tıklayarak, diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Tuvalet kağıdı rulosunu genelde evimizde işe yaramaz diye atarız. Ancak atmadan önce sitemizde yer alan çalışmalara bir göz atmanızı ve beğendikleriniz için biriken tuvalet kağıdı rulolarını kullanabilirsiniz.

source : https://www.forum.dollplanet.ru/

Miniatur-Kartons – cartons décoratifs – miniature cartons

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.