Tuvalet Kağıdı Rulosundan Süs Yapmak


Tuvalet Kağıdı Rulosundan Süs Yapmak

Evinizde tükettiğiniz tuvalet kağıtlarının içinden çıkan ruloları atıyorsanız, artık atmayın. Çünkü onları biriktirip, onlardan şahane süs çalışmaları yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan süs yapmak için paylaşacağım resimli anlatımlardaki örneklerden yararlanabilirsiniz.

Daha önce sizlere birçok şekilde tuvalet kağıdı rulosundan yapılan süs çalışmaları, şekil veya obje yapımı gibi geri dönüşüm projelerini paylaşmıştım. Sitemizde yer alan kağıt karton kategorisi ve kendin yap ile geri dönüşüm, değerlendirme bölümlerine mutlaka göz atmanızı öneririm.

Şimdi gelelim tuvalet kağıdı ruloları ile yapılan süs çalışmalarına ;

tuvalet-kagidi-rulosundan-sus-yapmak

Gördüğünüz gibi karton rulolardan yapılan çalışmalar hem güzel hem de çok ilginç gözüküyorlar. Sizde evinizde biriktirdiğiniz karton rulolardan değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken örnek resimlerde yapılanları aynen evde uygulamak… hem eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz.

Hem de tuvalet kağıdı rulosundan süs çalışması yaparak evinizi daha da güzelleştirecek çalışmalar yapmış olursunuz. Değişik karton çalışmaları için sitemizdeki kağıt karton kategorilerini mutlaka dolaşmalısınız. Birbirinden güzel kartondan yapılan çalışmaları her gün güncel bir şekilde paylaşıyorum. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize https://www.facebook.com/makalepark adresinden gönderebilirsiniz. Şimdilik sizlere iyi günler diliyorum.

source : http://nestorcarrarasrl.wordpress.com/contactenos/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*