TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN TABLO YAPMAK

tuvalet-kagidi-rulosundan-tablo-yapmak-1-700x415

Tuvalet kağıdından tablo yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir örnek resim paylaştım. Resimli anlatımda ne yapacağınız tam olarak gösterilmese de, az çok tablo yapmakla ilgili fikrinizin oluşacağını düşünüyorum.

Tuvalet kağıdı rulosundan tablo yapmak için tek ihtiyacınız olan kullanılmış bitmiş tuvalet kağıdı rulolarıdır. Bunları yan yana ve üst üstü yapıştırdıktan sonra ortaya çıkarmak istediğiniz şekil öncesi boyayabilir ve tablonuzu yapabilirsiniz.

Öncelikle size önerim duvara nasıl bir tablo yapacaksanız onun basit şablonunu çıkartıp, daha sonra tuvalet kağıdı rulolarına benzer şekilde kalemle çizdikten sonra kendi resimli anlatımınızı kendiniz yapmış olacaksınız.

Sonrası ise yapışkan ve tuvalet kağıdı rulolarıyla boyanın işidir. Bu sayede sizde evinize rulodan tablo yapmış olacaksınız. Örnek çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tuvalet-kagidi-rulosundan-tablo-yapmak-1

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*