Üç Bacaklı Lif Örneği Yapılışı


Evde Kolay Üç Bacaklı Lif Örneği Yapılışı

Evde kolay üç bacaklı lif örneği yapılışı ile ilgili size bu yazımda çok güzel anlatımla çalışmalar paylaşacağım. Üç bacaklı lif örneği yapımını anlatımlı videoları izleyerek öğrenebileceksiniz. Sitemize her gün olabildiğince farklı lif modeli yapılışları ile ilgili anlatımlı çalışmalar eklemeye çalışıyorum. Bu yazımda da yine güzel anlatımlı bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Eğer evde lif modeli yapımı ile uğraşıyorsanız, bu farklı çalışma çok hoşunuza gidecek.

Evde üç bacaklı lif modelini yapmak istiyorsanız, örnek resimler ve anlatımlı videoları mutlaka izlemelisiniz. Diğer lif modelleri ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Her gün yeni lif modellerini sitemizde paylaşıyorum. 2016 en güzel lif modellerini yine lif modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni lif modeli yapılışları ile ilgili çalışmaları da yine kendin yap ve evde nasıl yapılır kategorilerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde üç bacaklı lif örneği yapımını anlatan çalışmalar ise şöyle ;

uc-bacakli-lif-modeli-nasil-yapilir
uc-bacakli-lif-modeli-nasil-yapilir

uc-bacakli-lif-modeli-yapilisi

uc-bacakli-lif-ornegi

uc-bacakli-lif-ornegi-nasil-yapilir

Üç bacaklı lif örneği yapılışı ile ilgili anlatımlı videolar ise aşağıdadır. Yapmayı düşündüğünüz üç bacaklı lif için bilgileri videodan alabilir ve sizde kolaylıkla kendinize bu lif örneğinden yapabilirsiniz. Daha önceden yaptığınız lif modellerini bize gönderin paylaşalım. Bu yazımızın altına çalışmalarınız ile ilgili yorumlar yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-AxYi_CHcZk

 

https://www.youtube.com/watch?v=bqh18VSe-Uk

Yaptığınız çalışmaları bize gönderin. Yazımıza yorum yapmayı da unutmayın.

Fibre 3 pattes – 3-legged fiber – 3-legged Faser

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*