Üçgen Örgü Şal Yapımı


Üçgen Örgü Şal Yapımı

Bu yazımızda sizlere üçgen örgü şal yapımı ile ilgili hem resim, hem de anlatımlı video paylaşacağız. Üçgen örgü şal yapılışı, üçgen örgü şal yapımı ile ilgili detayları bu yazımızda bulabileceksiniz.

Bu makalemde sizlere anlatımlı güzel bir çalışma paylaştım. Yine derya baykal’ın programından olan bu çalışmaya bayılacaksınız. Evde kolay üçgen örgü şal yapımı anlatılan çalışma sayesinde sizde çok güzel ve harika üçgen şeklinde şal modelleri yapabileceksiniz. Üçgen örgü şal modelleri olarak sizlere altta birkaç örnek paylaştım. Ancak yapılışı detaylı olarak alttaki videoda anlatılmıştır.

Şal yapımı ile ilgili paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu son moda olan örgü şal modelinin yapılışını öğrenip yapabileceksiniz. Üçgen örgü şal örnekleri olarak da altta paylaştığım örneklere bakabilirsiniz. Yine ilerleyen günlerde sizlere daha değişik şal yapımı ile ilgili çalışmaları paylaşacağım. Şiş örgü üçgen şal modelleri ve örgü üçgen omuz şalı örneklerini ilerleyen yazılarımda sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Şal kullanımı bayanların en çok sevdiği giyim tercihlerinden birisidir. Yeni oluşturacağım yazılarımda bademli üçgen kırmızı örgü şal modeli ve açıklaması ile ilgili de çalışmaları sizlere anlatımlı olarak paylaşacağım. Kolay gelsin.

ucgen-orgu-sal-nasil-yapilir

ucgen-orgu-sal-yapilisi ucgen-orgu-sal-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=82284lZ30qc

Yukarıdaki videoda üçgen örgü şal yapımı ile ilgili anlatımlı bir şekilde tüm detayları verilmiştir. Sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapmasını öğrenebilir ve kendinize yada sevdiklerinize üçgen şal modelinden yapabilirsiniz.

Dreiecksnetz Wrap – triangular mesh wrap – triangulaire enveloppe de maille

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*