Üçgen Peynir Kutuları ve Duvar Kağıtlarından Süs Yapılışı

ucgen-peynir-kutusundan-saklama-kutusu-yapimi

Üçgen Peynir Kutuları ve Duvar Kağıtlarından Süs Yapılışı – Resimli Anlatım

Simit alırken yanında vazgeçemediğimiz tat olan ve üçgen kutusu olan peyniri çoğumuz severiz. Peki üçgen kap boşaldığında ne yaparız? tabi ki atarız. Ancak bu yazımızda sizlere üçgen kutuyu kullanarak nasıl dekoratif süsler yapabileceğimizi bu yazımızda paylaşacağız. Bu güzel çalışmayı evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde üçgen peynir kutuları ve duvar kağıtlarından süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde çok güzel süslemeler yapabilirsiniz.

Çeşitli süs yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde kendin yap kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Üçgen peynir kutusu dekoratif süs olarak şahane bir seçenektir. Çünkü kutusunun güzelliği ve üzerine eklenecek motifler ile şahane minik süsler haline getirilebilir. Üçgen peynir kutusu ile süs yapacağınız zaman elinizin altında daima tutkal olması gerekiyor. Çünkü yapacağınız süsün daha sağlam olması için tutkal şart.

ucgen-peynir-kutusundan-saklama-kutusu-yapimi

Bu minik süslemelerden sizde aklınıza ne geliyorsa yapabilirsiniz. Daha farklı çalışmalar ile bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle…

ornements miniatures – miniature ornaments – Miniatur-Ornamente

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*