VİDEO ANLATIMLI 1-3 YAŞ ARASI BERE ŞAPKA YAPMAK

video-anlatimli-1-3-yas-arasi-bere-sapka-yapmak-737x415

Evde kolay yapılan bebek örgü çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın hem örnek bir resmi bulunuyor.

Hem de anlatımlı videosundan yararlanarak sizde bebek beresi yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Damla hanımın paylaşımlarından yararlanmaya devam ediyoruz.

Video anlatımlı 1-3 yaş arası bere yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Türkçe anlatımlı video sayesinde sizde bebek beresi yapmayı öğrenebilir ve bebeğinize yada yakınlarınızın bebeklerine bere yaparak onları sevindirebilirsiniz.

1-3 yaş bebek beresi yapmak için daha önce de benzer çalışmaların anlatımlı videolarını paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz.

Hemen altta bir adet örnek resmi bulunan çalışmanın anlatımlı videosunda tüm detaylar adım adım verilmiş. Böylece nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-1-3-yas-arasi-bere-sapka-yapmak

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : make beanie hat – machen Beaniehut – faire Bonnet – gøre beanie hat – جعل قبعة قبعة صغيرة – сделать шлема Beanie

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*