VİDEO ANLATIMLI AJURLU BALIK SIRTI ÖRNEĞİ YAPMAK

anlatimli-ajurlu-balik-sirti-ornegi-yapmak2-737x362

Video anlatımlı ajurlu balık sırtı örneği yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım çalışmayı kolayca öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma maalesef Türkçe değil. Ancak Türkçe videolu anlatıma sahip ajurlu balık sırtı örneğinin yapılışını anlatan çalışmalar buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Anlatımlı çalışmaları sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü modelleri kategorilerinde bulabilirsiniz. Daha önce de ajurlu örgü örneklerinin anlatımlarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda da yine paylaştığım çalışmaya benzer birçok çalışma bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Video anlatımlı ajurlu balık sırtı örneği yapmak için çalışma ve örnek resimleri alttadır. Sizde izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizi çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*