VİDEO ANLATIMLI AJURLU YAPRAK ÖRNEĞİ YAPMAK

ajurlu-yaprak-ornegi-turkce-videosu

Anlatımlı video şeklinde paylaştığım ajurlu yaprak örneği çalışmasıyla ilgili örnek resimler de paylaştım. Anlatımlı video Türkçe olup, aşamaları takip ederek sizde evde bu güzel örgü modelini kolaylıkla yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay örgü işleri yapmak istiyorsanız sitemizde yer alan örgü kategorilerine mutlaka bakmalısınız. Birçok kolay yapılan örgü örneği ve modelini sitemizde resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde bulabilirsiniz.

Bu yazımızın da altında benzer örgü çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı ajurlu yaprak örneği çalışmasına benzer çalışmalarını bolca sitemizde bulabilirsiniz. Bu güzel örnek ile yelek örgüsünde kullanabilirsiniz.

Çeşitli örgü çalışmalarınızda ajurlu yaprak örneğini zevkle kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizi Türkçe video anlatımlı ajurlu yaprak örneği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*