VİDEO ANLATIMLI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK


Boncuklu bileklik yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere videolu anlatımı olan güzel bir çalışma paylaştım.

Damla hanımın çalışmalarından olan bu güzel boncuklu bileklik yapma çalışmasını sizde öğrenerek evde yapabilirsiniz. Kolay yapılan boncuklu bileklik çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştım.

Hatta resimli anlatımlarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Video anlatımlı boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım çalışmanın hemen önünde bir adet de örnek resmine ulaşacaksınız.

Bu sayede çalışmanın tamamlandığında nasıl olduğunu görebilirsiniz. Sizde evde boncuklu bileklikler yapabilir ve elbiselerinize kombinleyebilirsiniz.

Sitemizde bol bir miktarda boncuklu bileklik yapmak ve evde kolay takı yapmak üzerine birçok çalışma yer alıyor. Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Hatta bu yazımın altında da karşınıza benzer birçok takı çalışması çıkacaktır. Hem resimli anlatım hem de anlatımlı videolarından yararlanarak sizde bu güzel çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri video anlatımı ile birlikte örnek resmi de bulunan boncuklu kolay bileklik yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-boncuklu-bileklik-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*