VİDEO ANLATIMLI ÇAN ÇİÇEĞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ


Evde kolay yapabileceğiniz örgü örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve keyifle yapabileceğiniz bir örgü örneğinin anlatımlı videosunu paylaştım.

Sitemizde bol bol örgü örneklerinin yapımını anlatan çalışmalara ulaşabiliyorsunuz. Hemen bu yazımın altında da bu paylaştığım örneğe benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Video anlatımlı çan çiçeği örgü örneği yapmak isteyen ev hanımları veya nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için çok güzel ve Türkçe anlatımlı video paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde bu güzel örgü örneğini çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Örnek resminde olduğu gibi sizde aynı çalışmayı zorlanmadan anlatımlı videoyu izleyerek yapımını öğrenebilirsiniz.

Evde çan çiçeği örgü örneği yapmak isteyenler veya bu örgü modelinin nasıl yapıldığını araştıranlar için buyurun anlatımlı videoya ;

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*