VİDEO ANLATIMLI ÇOCUK PANÇO ÖRGÜ MODELİ YAP

video-anlatimli-cocuk-panco-orgu-modeli-yapmak-737x415

Çocuklar için yapılan örgü çalışmalarını uzun zamandır paylaşmıyordum. Bu yazımda yine sizlere video anlatımlı çocuk panço örgü modeli yapmak için çok güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım.

Detayları videolu derste tek tek verilmiş. Yapmanız gereken örnek resimdeki gibi çocuk panço nasıl yapılır diyorsanız anlatımlı videoyu izleyip, adımları uygulamak ve çalışmayı tamamlamak.

Video anlatımlı çalışmalar hem kolay yapılıyor. Hem de kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenmemize yardımcı oluyorlar. Son günlerde de her bulduğum çalışmanın video anlatımlı çalışmasını paylaşmaya çalışıyorum.

Çünkü yapımını ayrıntılı bir şekilde öğrendikten sonra hatasız bir şekilde yapmak istediğiniz çalışmaları kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz. Şimdi sizleri örgü çocuk panço örneği ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-cocuk-panco-orgu-modeli-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*