VİDEO ANLATIMLI DENİZ DALGASI ÖRNEĞİ YAPMAK

deniz-dalgasi-ornek-videolu-anlatim

Bu yazımda sizlere deniz dalgası örneği nasıl yapılır diyenler için resimli örnekler ve anlatımlı video paylaştım. Paylaştığım çalışma yine Arzu hanım tarafından hazırlanmış olup, tamamen Türkçe detaylı bir anlatım içeriyor.

Hem daha kolay yapabilmenize imkan tanıyor. Hem de evde kolay deniz dalgası örneği yapmak isteyen ev hanımlarına oldukça kolay bir öğretici ders niteliği de sunuyor.

Video anlatımlı deniz dalgası örneği yapmak için örnek resimler de hemen altta yer alıyor. Onun altında da evde kolay bir şekilde yapabilmenizi öğretecek eğitici detaylı video yer alıyor.

Benzer örgü örneklerini ve örgü işlerini bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Farklı çalışmaları da yapabilir ve yapmanızı öğreten ders niteliğindeki paylaşımlardan yararlanabilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*