VİDEO ANLATIMLI EVDE KOLAY KARIŞIK TURŞU YAPMAK

Evde karışık turşu yapmak isteyenler için paylaştığım anlatımlı video sayesinde nasıl yapıldığını sizde kısa sürede öğrenebilirsiniz. Sitemizde daha önce kolay turşu yapmak için paylaşımlarım olup olmadığını hatırlayamadım.

Ancak varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Video anlatımlı evde kolay karışık turşu yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde karışık turşu yapmayı öğrenebilirsiniz.

Damla hanımın paylaşımlarından olan bu güzel çalışmayı da yine onun sayesinde paylaşıyoruz. İlerleyen günlerde değişik turşu yapmak için veya daha farklı turşu yapmak için araştırmalar yapıp, paylaşımlar yapmaya devam edeceğim.

Bu yazımda paylaştığım çalışma için örnek resim de paylaştım. Bu sayede nasıl bir şey yapacağınızı da az çok anlamış olacaksınız. Şimdi sizleri anlatımlı videolu karışık turşu yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-karisik-tursu-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=WLCP3vvK9lc

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. VİDEO ANLATIMLI EVDE KOLAY KARIŞIK TURŞU YAPMAK için yorumda bulun

    VİDEO ANLATIMLI EVDE KOLAY KARIŞIK TURŞU YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak VİDEO ANLATIMLI EVDE KOLAY KARIŞIK TURŞU YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.