VİDEO ANLATIMLI GAZETE KAĞITLARINDAN SEPET ÖRÜLÜŞÜ

video-anlatimli-gazete-kagitlarindan-sepet-orulusu4

Video anlatımlı bir şekilde paylaştığım bu güzel çalışma da gazete kağıtlarından sepet örülüşü detaylı bir şekilde anlatılmış. Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde artık gazete kağıdından sepet örme işlemi için sanıyorum daha önce de benzer çok güzel çalışmalar paylaşmıştım.

Hatta hasır sepet örme işlemiyle ilgili bir çalışma da da artık gazete kağıtları kullanıldığını hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmada anlatımlı bir şekilde nasıl yapacağınız video üzerinde gösterilmiş.

Tek yapmanız gereken kullanmadığınız gazete kağıtlarını videolu anlatımdaki gibi aşamaları tek tek ilerleyerek gazete kağıdından sepet örme çalışmasını tamamlamak. İnanın kolaylıkla yapabileceksiniz.

Sprey boya sayesinde gazete kağıdından sepet çalışmasını istediğiniz bir renge boyayabilirsiniz. Bu tür benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Şimdi sizleri hem örnek resimleri hem de anlatımlı videosu ile birlikte gazete kağıtlarından sepet örme işleminin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : youtube.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*