VİDEO ANLATIMLI GAZETEYLE SEPET ÖRME TEKNİĞİ

video-anlatimli-gazeteyle-sepet-orgu-teknigi-ogrenme-737x415

Sepet örmeyi gösteren anlatımlı video sayesinde sizde evde gazeteden sepet örme tekniğini öğrenerek çok güzel ve şık örgü sepet çalışmaları yapabileceksiniz.

Daha önce de benzer şekilde birçok kez anlatımlı gazeteyle sepet örme tekniğini gösteren çalışmalar ve örnek kendin yap projelerini paylaşmıştım.

Video anlatımlı gazeteyle sepet örme tekniği arayanlar için bu yazımda paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde evde kullanmadığınız gazeteleri örgü sepetlere dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay yapılan örgü sepet çalışmalarını hemen benzerlerini bu yazımın altından da bulabilirsiniz. Video anlatımlı gazeteyle sepet örmek için çalışmayı mutlaka izlemelisiniz.

Böylece adımlarını öğrendiğiniz tekniği gazete kağıtlarından deneyerek sizde evinizde çok güzel sepetler yapabilirsiniz. Süs sepetleri çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz.

Profesyonelce yaparsanız satıp para da kazanabilirsiniz. Çok güzel bir değerlendirme çalışması olduğunu söyleyebilirim.

Şimdi sizleri detaylı anlatımlı gazeteden sepet örme tekniğini gösteren çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-gazeteyle-sepet-orgu-teknigi-ogrenme-500x258

source : youtube.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on VİDEO ANLATIMLI GAZETEYLE SEPET ÖRME TEKNİĞİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*