VİDEO ANLATIMLI HAVLU KENARI ÖRGÜ ÖRNEĞİ

video-anlatimli-havlu-kenari-orgu-ornegi-500x415

Havlu kenarı örneği paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere anlatımlı videosu bulunan güzel bir yeni havlu kenarı örneği yapmak için bir çalışma paylaştım.

Daha önce de benzer havlu kenarı çalışmalarının anlatımlı resimlerini ve videolarını paylaşmıştım. Yine sizlere havlu kenarı modeli yapmak için farklı ve değişik bir çalışmanın anlatımlı videosunu paylaştım.

Türkçe anlatımlı çalışma sayesinde sizde evde havlu kenarı yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Video anlatımlı havlu kenarı örgü örneklerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları bizzat araştırıp, sizler için yayınlıyorum. Böylece evde bu tür çalışmaları yapmak isteyen ev hanımlarına kolaylık olmaktadır.

Sitemizde yer alan havlu kenarı kategorisinde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı videosu olan havlu kenarı çalışmasının örnek resmi ve videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-havlu-kenari-orgu-ornegi-500x478

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*