VİDEO ANLATIMLI İĞNE OYASI ARTTIRMA TEKNİĞİ ÖĞREN


Öğretici bu güzel videoda sizlere iğne oyası arttırma tekniği gösterilmiş. Güzel bir paylaşım olsa gerek. Sizde evde iğne oyası tekniklerini uyguluyorsanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Video anlatımlı iğne oyası arttırma tekniği öğrenmek isteyenler için paylaştığım bu çalışmaya benzer birçok çalışmaya da sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İğne oyası kategorisinde daha değişik çalışmalara ulaşabilir ve onları da yapmayı öğrenebilirsiniz. İğne oyası örnekleri ve modelleriyle ilgili araştırmalarım sürüyor.

Bulduğum yeni çalışmaları yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-igne-oyasi-arttirma-teknigi-ogren

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*