VİDEO ANLATIMLI İKİ RENKLE ÖRÜLEN TIĞ ÖRNEĞİ

video-anlatimli-iki-renkle-orulen-tig-ornegi

Video anlatımlı iki renkle örülen tığ örneği çalışmasından yararlanarak sizde bu güzel örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı video da aşamaları tek tek verilmiş ve detaylarını izleyerek sizde öğrenebilirsiniz.

Kolaylıkla evinizde bu güzel iki renkle örülen tığ örneğini çıkarabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak tığ işi çalışmalara yer vermeye çalışıyoruz. Hem güzel çalışmalarla karşılaşıyoruz.

Hem de evde örgü işleri yapan hanımlara kolaylık olması bakımından bu tür kolay yapılan çalışmaların anlatımlı resim veya videolarını buldukça paylaşıyoruz. Bu örgü modelini de umarım beğenirsiniz.

Benzer örgü modellerini ders niteliğinde anlatımlı videolar eşliğinde hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan örgüyle alakalı kategorilerde bu tür birçok çalışmaya fazla fazla ulaşacağınızı söyleyebilirim. Şimdi sizleri evde iki renkle örülen tığ işi çalışmanın anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-iki-renkle-orulen-tig-ornegi

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*