VİDEO ANLATIMLI MAYALI HAMURLA PİŞİ NASIL YAPILIR


Kendin yap çalışması olarak bu günkü yazımda sizlere güzel bir yiyeceğin tarifini paylaştım. Damla hanımın anlatımından yine video anlatımlı mayalı hamurla pişi nasıl yapılır? diyenler için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kolay bir şekilde pişi yapmayı öğrenebileceksiniz.

Eminim ki kendinize göre bir usule sahipsinizdir. Ancak belki eksiğiniz belki de yaparken farklı yapılışı dikkatinizi çekebilir. Bu yüzden anlatımlı videoyu izleyerek sizde kolay nasıl pişi yapılır öğrenebilirsiniz.

Hiç yapmasını bilmiyorsanız da, evinizde çocuklarınıza veya eşinize yapabilirsiniz. Altın günlerinde de yapıp gelen misafirlerinize ikram edeceğiniz hızlı bir yiyecek türü olduğunu da söyleyebilirim.

Fakat bunu yaptıktan sonra fazla kilolara sahip olacağınızı da eklemek isterim. Yapmadan önce yapıldığında nasıl bir görüntü ortaya çıkıyor diyorsanız, örnek resme de bakabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-mayali-hamurla-pisi-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*