VİDEO ANLATIMLI MOTİF BİRLEŞTİRME NASIL YAPILIR


Anlatımlı motif birleştirme nasıl yapılır videosunda Türkçe bir şekilde tüm detaylar verilmiş. Damla hanımın sesinden dinleyeceğiniz anlatımlı ve ders niteliğindeki bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde motif birleştirme yapmayı öğrenebilirsiniz.

Daha önce de çeşitli anlatımlarla ve örnek resimlerle motif birleştirme yapımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımın altında benzer motif örnekleri ve motif birleştirme teknikleri karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay motif birleştirme nasıl yapılır diyorsanız sitemizdeki örgü işleri bölümünü mutlaka incelemelisiniz.

Benzer çalışmaları buldukça yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resimle birlikte Türkçe anlatımlı motif birleştirme çalışmasının anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-motif-birlestirme-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*