VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ ATKI NASIL YAPILIR

video-anlatimli-orgu-atki-nasil-yapilir-737x415

Evde örgü atkı nasıl yapılır? diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı öğrenerek sizde soğuk kış aylarında harika şal veya atkı modelleri yapıp kullanabilirsiniz.

Elbiselerinizle uyumlu olması için değişik renkler tercih edebilir veya farklı örneklerini yapabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak anlatımlı ve resimleriyle birlikte nasıl örgü atkı yapacağınızı gösteren çalışmaları daha önceden sürekli olarak paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine damla hanımın çalışmalarından olan video anlatımlı örgü atkı nasıl yapılır? çalışmasının tüm detayları yer alıyor. Hemen altta örnek resmi var.

Örnek resimde çalışmayı bitirdiğinizde nasıl gözükeceğini anlayabilirsiniz. Benzer örgü atkı modelleri ve çalışmaları da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Mutlaka onlara da göz atın. Şimdi sizleri örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-atki-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=B3naU9CFpH8

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*