VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BAYKUŞ ANAHTARLIK YAP


Evde kolay yapılan örgü anahtarlık çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda video anlatımlı örgü baykuş anahtarlık yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarından gidiyoruz yine… video anlatımından yararlanarak örgüden anahtarlık yapmayı öğrenebilirsiniz. Örgü baykuş anahtarlıklar yaparak kullanabilir veya satışa sunup, para da kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize örüp baykuş anahtarlıklar verebilirsiniz. Hediye olarak da verileceğini düşündüğüm bir çalışma oluğunu da söylemek isterim.

Daha önce resimli anlatım olarak baykuş anahtarlık yapmak veya fimo hamurundan baykuş anahtarlık yapmak gibi değişik çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Zaten o çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz video anlatımlı örgüden baykuş anahtarlık yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-baykus-anahtarlik-yapmak

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : knit owl keychain – stricken Eule Schlüsselanhänger – tricot trousseau de hibou – strik ugle nøglering – متماسكة المفاتيح البومة – вязать сова брелок для ключей

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*