VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ CEP TELEFONU KILIFI YAPMAK

video-anlatimli-orgu-telefon-kilifi-yapmak

Örgü cep telefonu kılıfı yapmak isteyenler bu enfes çalışmadan mutlaka yararlanmalılar. Çünkü dışarıda satılan plastik veya nasıl yapıldığı belli olmayan telefon kılıflarını alana kadar, bu güzel çalışmayı yaparak daha sağlıklı ve güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Örgü telefon kılıfı yapmak için damla hanımın çalışmasını yine sizlere paylaştım. Anlatımlı video üzerinde adım adım örgüyle telefon kılıfı yapmak isteyenlere tüm detayları aktarmış.

Videoyu izledikten sonra sizde kendi telefonunuz için veya sevdiklerinize hediye olarak örgü telefon kılıfı yapabilirsiniz.

Örgüyle telefon kılıfı yapmak için daha önce galiba amigurumi telefon kılıfı yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Bu çalışmanın tamamlanmış halinin bir de örnek resmini ekledim yazıya, bu sayede sizde bittiğinde nasıl olacağını az çok görmüş olacaksınız.

Şimdi sizleri örnek örgü cep telefon kılıfı resmi ile ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-telefon-kilifi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*