VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ KİRAZ ANAHTARLIK YAPMAK

Evde kolay örgüden anahtarlık yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı videolu bir şekilde bir kendin yap çalışması paylaştım.

Video anlatımlı örgü kiraz anahtarlık yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde örgü anahtarlık yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzer çalışmaları değişik örgü meyve anahtarlık yaparak da kendinizi geliştirebilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi umuyorum. Videolu bir şekilde nasıl yapılacağı detaylı olarak anlatılmış.

Örgü kiraz anahtarlık yapmak için daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmamıştım. Ancak amigurumi anahtarlık yapmak veya fimo hamurundan meyve anahtarlık yapmak gibi birçok çalışmayı sitemizde daha önce paylaşmıştım.

Onları sitemizdeki ilgili kategorilerden ulaşarak nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı örgü kiraz anahtarlık yapımının tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-kiraz-anahtarlik-yapmak

httpss://www.youtube.com/watch?v=dlNfStmSa8A

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ KİRAZ ANAHTARLIK YAPMAK için yorumda bulun

    VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ KİRAZ ANAHTARLIK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ KİRAZ ANAHTARLIK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.