VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ KİRAZ ANAHTARLIK YAPMAK


Evde kolay örgüden anahtarlık yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı videolu bir şekilde bir kendin yap çalışması paylaştım.

Video anlatımlı örgü kiraz anahtarlık yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde örgü anahtarlık yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzer çalışmaları değişik örgü meyve anahtarlık yaparak da kendinizi geliştirebilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi umuyorum. Videolu bir şekilde nasıl yapılacağı detaylı olarak anlatılmış.

Örgü kiraz anahtarlık yapmak için daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmamıştım. Ancak amigurumi anahtarlık yapmak veya fimo hamurundan meyve anahtarlık yapmak gibi birçok çalışmayı sitemizde daha önce paylaşmıştım.

Onları sitemizdeki ilgili kategorilerden ulaşarak nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı örgü kiraz anahtarlık yapımının tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-kiraz-anahtarlik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*