VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ TOKA YAPMAK

Örgüden toka yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı video paylaştım. Örnek resmine de ulaşacağınız çalışmanın anlatımlı videosu Damla hanım tarafından hazırlanmış.

Kolay bir şekilde tarif edilen çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve örgü toka yapabilirsiniz. Örgü toka modellerini daha önce paylaşmıştım. Ancak nasıl yapıldıklarını anlatan resimli anlatım veya videolu anlatımlar paylaşmamıştım.

Sanırım ilk kez paylaşıyorum. Video anlatımlı örgü toka yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel örgü toka örneklerinden yapabilirsiniz. Örgü toka çalışmasında ip rengini değiştirebilirsiniz.

Örgüden toka yapmak için farklı renkleri kullanabilir ve kıyafetlerinize uyumlu tokalar yapabilirsiniz. Hatta bu tokaları fazla fazla yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek örgü toka ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-toka-yapmak

httpss://www.youtube.com/watch?v=GCbbQbZl9GA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ TOKA YAPMAK için yorumda bulun

    VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ TOKA YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ TOKA YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.