VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜYLE KAVANOZ SÜSLEME ÇALIŞMASI


Evde eğlenerek yapacağınız örgü çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere video anlatımlı örgüyle kavanoz süsleme çalışması paylaştım.

Daha önce de çok güzel örgüyle süsleme çalışmalarının videosu ve resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Damla hanımın çalışmalarından olan ve evde kendi başınıza yapacağınız oldukça keyifli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Video anlatımlı olması sayesinde durdurup, nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde ezberleyebilir ve aynısını yapabilirsiniz.

Evde saklama kabı olarak da kullandığınız tüm cam kavanozlarınızı örgüyle süsleyebilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Hatta size dışarıdan nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

Bu yüzden bu güzel çalışmayı mutlaka öğrenip, evinizdeki kavanozlara uygulamalısınız. Anlatımlı örgü kavanoz süsleme çalışmasının bitmiş halinin resmi de altta var.

Hemen anlatımı resmin altında yer alıyor. Değişik bir fikir ve güzel göründüğünü söyleyebilirim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orguyle-kavanoz-susleme-calismasi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*