VİDEO ANLATIMLI ÖRME PATİK ÖRÜLÜŞÜ

video-anlatimli-orme-patik-orulusu

Video anlatımlı örme patik örülüşü olarak paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde kolay örgü patik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Örgü patik nasıl örülür diyenler için daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını ve anlatımlı videolarını paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan patik örgü modelleri ve örneklerini sitemizde hatta bu yazımın hemen altında bolca bulabilirsiniz. Evde patik yapmak isteyen bayanlar için bu yazımda paylaştığım Türkçe anlatımlı örme patik örülüşünü anlatan anlatımlı videodan yararlanarak sizde bebeğinize veya bebeği olan birisine çok güzel kız bebek patiği veya erkek bebek patiği yapabilirsiniz.

Kolay bebek patiği örme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde ders niteliğinde bebek ile ilgili kategorilerde paylaşmıştım.

İlgili kategorileri inceleyerek sizde kolay bebek örgü patik çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı örgü bebek patik çalışmasının videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*