VİDEO ANLATIMLI PONPONLU BATTANİYE KENARI YAPIMI


Video anlatımlı örgü çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve işinize yarayacak anlatımlı bir örgü işinin videosunu paylaştım.

Video anlatımlı ponponlu battaniye kenar yapımı ile ilgili paylaştığım çalışmada Damla hanımın anlatımından yararlanacağız.

Evde battaniye kenarı yapmak isteyenler için ponpon kullanımını anlatan videolu anlatımda tüm aşamalar ve detaylar verilmiş. Yapmanız gereken anlatımlı videoyu izleyerek ponponlu battaniye kenarı yapılışını öğrenmek.

Evde kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Detaylı bir şekilde paylaşılan çalışmanın anlatımlı videosundan yararlanarak battaniye kenarına ponpon yapmayı öğrenebilir ve çeşitli battaniye çalışmalarınızda bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Evde battaniyeye ponpon yapmak isteyenler bu tür çalışmaları arıyor olabilirler. Bu yüzden paylaştığım bu güzel çalışma da detaylı bir şekilde nasıl yapacağınız paylaşılmış. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-ponponlu-battaniye-kenari-yapilisi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*