VİDEO ANLATIMLI ŞİŞ ÖRGÜSÜ KAR TANESİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Örgü çalışmalarının anlatımlarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir örgü örneği ve modeli olan kar tanesi örgü örneğinin anlatımlı 2 adet videosunu paylaştım.

Hem Türkçe hem de İngilizce olarak izleyip kavrayabileceğiniz anlatımlı ders niteliğindeki çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Kar tanesi örgü örneğinin nasıl yapıldığını arıyorsanız, bu yazımda paylaştığım anlatımdan yararlanarak sizde yapımını kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Benzer örgü örneklerini ve videolarını sitemizde sıkça bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Örnek resimlerde paylaştığım yazımda video anlatımlı şiş örgüsü kar tanesi örneği yapmak için tüm detaylar anlatımlı videoda yer alıyor.

Yapmanız gereken izlemek ve adım adım nasıl yapıldığını hem Türkçe hem de yabancı dil olan videodan tamamlamak.

Farklı örgü örneklerini sitemizdeki örgü işleri ve hemen bu yazımın altındaki diğer benzer çalışmalardan yararlanarak yapabilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı şiş örgüsü kar tanesi örneğinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

source : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. VİDEO ANLATIMLI ŞİŞ ÖRGÜSÜ KAR TANESİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    VİDEO ANLATIMLI ŞİŞ ÖRGÜSÜ KAR TANESİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak VİDEO ANLATIMLI ŞİŞ ÖRGÜSÜ KAR TANESİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.