VİDEO ANLATIMLI ŞİŞ ÖRGÜSÜ KAR TANESİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ


Örgü çalışmalarının anlatımlarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir örgü örneği ve modeli olan kar tanesi örgü örneğinin anlatımlı 2 adet videosunu paylaştım.

Hem Türkçe hem de İngilizce olarak izleyip kavrayabileceğiniz anlatımlı ders niteliğindeki çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Kar tanesi örgü örneğinin nasıl yapıldığını arıyorsanız, bu yazımda paylaştığım anlatımdan yararlanarak sizde yapımını kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Benzer örgü örneklerini ve videolarını sitemizde sıkça bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Örnek resimlerde paylaştığım yazımda video anlatımlı şiş örgüsü kar tanesi örneği yapmak için tüm detaylar anlatımlı videoda yer alıyor.

Yapmanız gereken izlemek ve adım adım nasıl yapıldığını hem Türkçe hem de yabancı dil olan videodan tamamlamak.

Farklı örgü örneklerini sitemizdeki örgü işleri ve hemen bu yazımın altındaki diğer benzer çalışmalardan yararlanarak yapabilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı şiş örgüsü kar tanesi örneğinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*