VİDEO ANLATIMLI ŞİŞLE DELİKLİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Anlatımlı bir şekilde bu yazımda sizlere videolu şişle delikli çapraz örgü örneği yapmak isteyenlere bir çalışma paylaştım. Anlatımlı video üzerinde tüm detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken adımları takip etmek ve çalışmayı kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Evde kolay örgü işleri yapmak isteyenler için sürekli bu tür anlatımlı videolar bularak önünüze getiriyorum.

Video anlatımlı şişten delikli çapraz örgü örneği yapmak için iki adet örnek resim de paylaştım. Hemen altında ise anlatımlı videosu yer alıyor.

Benzer örgü örneklerini sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü örnekleri kategorilerinde bolca bulabilirsiniz. Evde örgü işleri yapan ev hanımları için sürekli olarak benzer çalışmaları buldukça paylaşıyorum.

Şimdi sizleri hem örnek resimlerle hem de video anlatımlı şişle delikli çapraz örgü örneği yapmak isteyenler için anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sisle-delikli-capraz-orgu-ornegi-yapmak

sisle-delikli-capraz-orgu-ornegi-yapmak2

httpss://youtu.be/5udX8hH5ME0

source : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. VİDEO ANLATIMLI ŞİŞLE DELİKLİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    VİDEO ANLATIMLI ŞİŞLE DELİKLİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak VİDEO ANLATIMLI ŞİŞLE DELİKLİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.